Covid19
Ważne informacje

Czytaj więcej

Rejestracja
dla uczestników

Zarejestruj się

Informacje dla uczestników

The International Raspberry Organization (IRO) zaprasza do udziału w 12 Światowej Konferencji Malinowej (formalnie 12. konferencja IRO miała się odbyć w Lublinie w maju 2020), która z uwagi na Covid-19 odbędzie się wyjątkowo w wersji online. Mamy nadzieję, że możliwość spotkania się w tej formie pozwoli uczestniczyć w konferencji przedstawicielom producentów malin z całego świata w zdecydowanie większej niż dotychczas liczbie.

Czytaj więcej

Informacje dla wystawców

The International Raspberry Organization (IRO) zaprasza do udziału w 12 Światowej Konferencji Malinowej, która z uwagi na Covid-19 odbędzie się wyjątkowo w wersji online. Mamy nadzieję, że możliwość spotkania się w tej formie pozwoli uczestniczyć w konferencji przedstawicielom producentów malin z całego świata w zdecydowanie większej niż dotychczas liczbie.

Czytaj więcej

Aktualności

Czytaj więcej

Poprzednie edycje

Czytaj więcej

Partnerzy/Organizator

Czytaj więcej

Sponsorzy

Czytaj więcej

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy

Aktualności

6 maja, 2021

SVZ International B.V. dostawca wysokiej jakości półproduktów owocowych i warzywnych

SVZ International B.V. to dostawca wysokiej jakości półproduktów owocowych i warzywnych producentom żywności i napojów na całym świecie. Długoletnia tradycja przedsiębiorstwa w zakresie zaopatrywania partnerów w produkty rolne, wykorzystanie światowej klasy obiektów spółdzielni rolniczej należącej do jej spółki-matki Royal Cosun, oraz akredytowane inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, zapewniają stałą dostawę półproduktów najwyższej jakości.

Czytaj więcej
25 kwietnia, 2021

Nowa generacja odmiany malin, jeżyn i borówki

Nowa generacja odmian malin, jeżyn i borówek przeznaczonych na rynki świeże i mrożone jest teraz dostępna dla szkółek, hodowców, sprzedawców, eksporterów i sprzedawców detalicznych za pośrednictwem Ekland Marketing Company, Inc. (EMCO CAL). Z przedstawicielami firmy będzie można poznać się uczestnicząc w konferencji 12 Międzynarodowej Konferencji Malinowej IRO2021. Oferowane przez EMCO CAL odmiany są wybierane ze względu na lepszą jakość owoców, wyższe plony, przystosowanie się do różnych klimatów i obszarów upraw, od klimatu umiarkowanego, śródziemnomorskiego do subtropikalnego i tropikalnego. EMCO CAL to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży odmian truskawek, […]

Czytaj więcej