Sponsorzy

Bühler jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań do sortowania optycznego dla przemysłu spożywczego i niespożywczego. Jest liderem w dziedzinie pionierskiej technologii sortowania optycznego od 1947 roku. Dzięki dużemu zaangażowaniu w inwestycje w badania i rozwój, opatentowana technologia sortowania firmy Bühler zapewnia precyzyjne usuwanie najtrudniejszych defektów i ciał obcych (FM) w szerokim zakresie zastosowań. Przetwórcy mrożonych owoców i warzyw mogą być pewni światowej klasy wydajności, umieszczając sortowniki optyczne firmy Bühler w swoich liniach technologicznych, czy to po zamrażaniu, przed linią do pakowania, czy też luzem.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Ekland Marketing Company (EMCO CAL) wprowadza konkurencyjne odmiany gatunków roślin jagodowych i cytrusów dla producentów na całym świecie. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu ze szkółkami, hodowcami i sprzedawcami w ponad 70 krajach, EMCO CAL wprowadza odmiany, które zapewniają jakość i jednolitość w najlepszym oknie rynkowym dla każdego kraju i obszaru produkcyjnego. EMCO CAL wspiera hodowców usługami technicznymi w celu poprawy jakości oferowanych przez nich produktów.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Littau Harvester stara się produkować i dostarczać „najnowocześniejszy” sprzęt do mechanicznego zbioru owoców jagodowych. Plantator wie, czego potrzeba, aby zebrać plon i dostarczyć go na rynek w jak najlepszym stanie. Naszym zadaniem jest projektowanie, budowanie i modyfikowanie naszych maszyn, tak aby oferować rozwiązania dla producentów malin, ale też innych gatunków owoców jagodowych. Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania stają się następnie częścią naszej podstawowej oferty –rozwiązań do mechanicznego zbioru owoców jagodowych.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Unidex to największy polski producent tuneli mroźniczych. Firma została założona w 1992 roku przez doświadczonych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa spożywczego.

Czytaj więcej