SVZ International B.V. dostawca wysokiej jakości półproduktów owocowych i warzywnych

SVZ International B.V. to dostawca wysokiej jakości półproduktów owocowych i warzywnych producentom żywności i napojów na całym świecie. Długoletnia tradycja przedsiębiorstwa w zakresie zaopatrywania partnerów w produkty rolne, wykorzystanie światowej klasy obiektów spółdzielni rolniczej należącej do jej spółki-matki Royal Cosun, oraz akredytowane inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, zapewniają stałą dostawę półproduktów najwyższej jakości.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w globalnym przemyśle warzywno-owocowym SVZ jest liderem jakości w całym łańcuchu dostaw. Ugruntowane partnerstwo z lokalnymi plantatorami i zakładami produkcyjnymi w najlepszych regionach świata gwarantuje, że owoce i warzywa SVZ są uprawiane, zbierane i przetwarzane zgodnie z najwyższymi standardami.

Sprzedaż do głównych światowych marek

Dostarczamy wysokiej jakości półprodukty malinowe do głównych światowych marek działających w sektorze żywności i napojów. Niezależnie od tego, czy nasi klienci szukają przecieru, koncentratu soku czy NFC, jesteśmy dumni z dostarczania najlepszych produktów pochodzących prosto z natury, które zachowują to, co najlepsze z każdego owocu i warzywa. Od zdrowych koktajli po pyszne lody i pyszne desery, nasze najwyższej jakości składniki malinowe są dodawane do najlepiej sprzedających się, wiodących produktów spożywczych i napojów na całym świecie. Ponadto, ponieważ nasze wysokiej jakości przeciery malinowe są bezpieczne i wysoce odżywcze, są również certyfikowane do stosowania w żywności dla niemowląt.

Wyszkoleni członkowie panelu sensorycznego monitorują i oceniają właściwości każdego produktu. Ponieważ testujemy smak, odczucie w ustach i kolor, klienci mają pewność, że uzyskają bezpieczny składnik owocowo-warzywnym do dalszych prac o normach spełniających specyfikację. Z kolei rolnicy mogą być pewni, że jakość i integralność ich produktów jest szanowana na każdym etapie.

+31 76 5049494

www.svz.com

www.linkedin.com/company/svz