UNIDEX

Unidex to największy polski producent tuneli mroźniczych. Firma została założona w 1992 roku przez doświadczonych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa spożywczego.

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i 100% polskim kapitałem. Nasza wiedza, doświadczenie w branży chłodniczej sięgające 1980 roku, a także oparte na zaufaniu relacje z partnerami, dostawcami i klientami to wartości, które gwarantują sukces. Jako producent maszyn do zamrażania żywności tworzymy rocznie ponad 25 tuneli mroźniczych, których eksport wynosi około 70%. Najwyższej jakości oferowane przez nas urządzenia tworzone są przez zespół kompetentnych inżynierów w kilku współpracujących ze sobą działach: konstrukcyjnym, badawczo-rozwojowym, automatyki i serwisu. Podzespoły tuneli wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym lub dostarczane przez renomowanych i zaufanych dostawców.

Compact tunnel IQF 3

Bardzo cenimy doświadczenie naszych klientów, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, jednocześnie elastycznie podchodząc do proponowanych rozwiązań.

Standard tunnel IQF 4

Fluidalny tunel zamrażający (IQF) jest najpopularniejszym urządzeniem do szybkiego zamrażania. Dzięki zastosowaniu technologii fluidyzacji przetworzony produkt zachowuje się jak wrząca ciecz: powietrze napędzane przez wentylatory przepływa przez parownik, a następnie przez perforowaną taśmę powodując przemieszczanie się produktu, zapobiegając jego sklejaniu się. Efektem pracy tunelu jest całkowicie zamrożony, sypki, oddzielony produkt, który zachowuje swój prawdziwy smak, gotowy do zapakowania!

Więcej informacji

Adrian Augustyn
Dyrektor sprzedaży / Sales Director
+48 887 788 955
+48 14 680 86 06
adrian.augustyn@unidex.pl


Unidex J.Kania J.Wiktor Sp.J
Straszęcin 295 E
39-218 Straszęcin
Poland
+48 14 680 86 00
biuro@unidex.pl
www.unidex.pl